График на изпитите за учениците от самостоятелна форма на обучение.

График за провеждането на изпити за учениците – Самостоятелна форма на обучение за учебната 2020/2021г.

Дата      Час                Учебен предмет Клас

1.

09.11     16.00ч. Български език и литература                – ООП V-VІІ

2.

10.11     16.00ч. Български език и литература                – ИУЧ V-VІІ

3.

11.11     16.00ч. Английски език                                      - ООП V-VІІ

4.

12.11     16.00ч. Математика                                             - ООП V-VІІ

5.

13.11     16.00ч. Математика                                             - ИУЧ V- VІІ

6.

16.11     16.00ч. История и цивилизации                        - ООП V-VІІ

7.

17.11     16.00ч. История и цивилизация                         - ИУЧ  V-VІІ

8.

18.11     16.00ч. Физика и астрономия                            - ООП V-VІІ

9.

19.11     16.00ч. География и икономика                        - ООП VІІ

10.

20.11     16.00ч. Музика                                                    - ООП V-VІІ

11.

23.11     16.00ч. Биология и здравно образование          - ООП VІІ

12.

24.11     16.00ч. Човекът и природата                              - ООПХимия и опазване на околната среда   - ООП V-VІVІІ

13.

25.11     16.00ч. Информационни технологии                - ООП V -VІІ

14.

26.11     16.00ч. Изобразително изкуство                        - ООП V-VІІ

15.

27.11     16.00ч. Технологии и предприемачество          – ООП V-VІІ

16.

30.11     16.00ч. Физическо възпитание и спорт             - ООП V-VІІ

 

Дата      Час                Учебен предмет Клас
1. 08.02     16.00ч. Български език и литература                - ООП V-VІІ
2. 09.02     16.00ч. Български език и литература                - ИУЧ V-VІІ
3. 10.02     16.00ч. Английски език                                     - ООП V-VІІ
4. 11.02     16.00ч. Математика                                            - ООП V-VІІ
5. 12.02     16.00ч. Математика                                            - ИУЧ V- VІІ
6. 15.02     16.00ч. История и цивилизации                       - ООП V-VІІ
7. 16.02     16.00ч. История и цивилизация                       - ИУЧГеография и икономика                      - ИУЧ V-VІІ
8. 17.02     16.00ч. География и икономика                       - ООП V-VІІ
9. 18.02     16.00ч. Физика и астрономия                           - ООП VІІ
10. 19.02     16.00ч. Музика                                                   - ООП V-VІІ
11. 22.02     16.00ч. Биология и здравно образование         - ООП VІІ
12. 23.02     16.00ч. Човекът и природата                             - ООПХимия и опазване на околната среда  – ООП V-VІVІІ
13. 24.02    16.00ч. Физическо възпитание и спорт           – ООП V -VІІ
14. 25.02     16.00ч. Информационни технологии              – ООП V-VІІ
15. 26.02     16.00ч. Изобразително изкуство                      - ООП V-VІІ
16. 01.03     16.00ч. Технологии и предприемачество         - ООП V-VІІ

 

Дата      Час                Учебен предмет

Клас

1.

08.03     13.00ч. Български език и литература                - ООП V-VІІ

2.

09.03     13.00ч. Български език и литература                - ИУЧ V-VІІ

3.

10.03     13.00ч. Английски език                                     - ООП V-VІІ

4.

11.03     13.00ч. Математика                                            - ООП V-VІІ

5.

12.03     13.00ч. Математика                                            - ИУЧ V- VІІ

6.

15.03     13.00ч. История и цивилизации                       - ООП V-VІІ

7.

16.03     13.00ч. История и цивилизация                       - ИУЧ V-VІІ

8.

17.03     13.00ч. Физика и астрономия                           - ООП VІІ

9.

18.03     13.00ч. География и икономика                        - ООП V-VІІ

10.

19.03     13.00ч. Музика                                                   - ООП V-VІІ

11.

22.03     13.00ч. Биология и здравно образование         - ООП VІІ

12.

23.03     13.00ч. Човекът и природата                             - ООП

Химия и опазване на околната среда  – ООП

V-VІ

VІІ

13.

24.03     13.00ч. Информационни технологии              – ООП V-VІІ

14.

25.03     13.00ч. Изобразително изкуство                      - ООП V-VІІ

15.

26.03     13.00ч. Технологии и предприемачество         - ООП V-VІІ

16.

29.03     13.00ч. Физическо възпитание и спорт           – ООП V -VІІ

 

 

 

 

 

 

Related posts:

Comments are closed.