Ученици

Резултати от класиране в Националния конкурс за фотография „Фотоприказки” – Кърджали 2020

План-прием за учебната 2020-2021 г.

Училищен план-прием за учебната 2020-2021 г.

График на изпитите за учениците от самостоятелна форма на обучение.

График за провеждането на изпити за учениците – Самостоятелна форма на обучение за учебната 2020/2021г.

Дата      Час                Учебен предмет Клас

1.

09.11     16.00ч. Български език и литература                – ООП V-VІІ

2.

10.11     16.00ч. Български език и литература                – ИУЧ V-VІІ

3.

11.11     16.00ч. Английски език                                      - ООП V-VІІ

4.

12.11     16.00ч. Математика                                             - ООП V-VІІ

5.

13.11     16.00ч. Математика                                             - ИУЧ V- VІІ

6.

16.11     16.00ч. История и цивилизации                        - ООП V-VІІ

7.

17.11     16.00ч. История и цивилизация                         - ИУЧ

 

V-VІІ

8.

18.11     16.00ч. Физика и астрономия                            - ООП V-VІІ

9.

19.11     16.00ч. География и икономика                        - ООП VІІ

10.

20.11     16.00ч. Музика                                                    - ООП V-VІІ

11.

23.11     16.00ч. Биология и здравно образование          - ООП VІІ

12.

24.11     16.00ч. Човекът и природата                              - ООП

Химия и опазване на околната среда   - ООП

V-VІ

VІІ

13.

25.11     16.00ч. Информационни технологии                - ООП V -VІІ

14.

26.11     16.00ч. Изобразително изкуство                        - ООП V-VІІ

15.

27.11     16.00ч. Технологии и предприемачество          – ООП V-VІІ

16.

30.11     16.00ч. Физическо възпитание и спорт             - ООП V-VІІ

 

Дата      Час                Учебен предмет Клас
1. 08.02     16.00ч. Български език и литература                - ООП V-VІІ
2. 09.02     16.00ч. Български език и литература                - ИУЧ V-VІІ
3. 10.02     16.00ч. Английски език                                     - ООП V-VІІ
4. 11.02     16.00ч. Математика                                            - ООП V-VІІ
5. 12.02     16.00ч. Математика                                            - ИУЧ V- VІІ
6. 15.02     16.00ч. История и цивилизации                       - ООП V-VІІ
7. 16.02     16.00ч. История и цивилизация                       - ИУЧ

География и икономика                      - ИУЧ

V-VІІ
8. 17.02     16.00ч. География и икономика                       - ООП V-VІІ
9. 18.02     16.00ч. Физика и астрономия                           - ООП VІІ
10. 19.02     16.00ч. Музика                                                   - ООП V-VІІ
11. 22.02     16.00ч. Биология и здравно образование         - ООП VІІ
12. 23.02     16.00ч. Човекът и природата                             - ООП

Химия и опазване на околната среда  – ООП

V-VІ

VІІ

13. 24.02    16.00ч. Физическо възпитание и спорт           – ООП V -VІІ
14. 25.02     16.00ч. Информационни технологии              – ООП V-VІІ
15. 26.02     16.00ч. Изобразително изкуство                      - ООП V-VІІ
16. 01.03     16.00ч. Технологии и предприемачество         - ООП V-VІІ

 

Дата      Час                Учебен предмет

Клас

1.

08.04     16.00ч. Български език и литература                - ООП V-VІІ

2.

09.03     16.00ч. Български език и литература                - ИУЧ V-VІІ

3.

10.03     16.00ч. Английски език                                     - ООП V-VІІ

4.

11.03     16.00ч. Математика                                            - ООП V-VІІ

5.

12.03     16.00ч. Математика                                            - ИУЧ V- VІІ

6.

15.03     16.00ч. История и цивилизации                       - ООП V-VІІ

7.

16.03     16.00ч. История и цивилизация                       - ИУЧ

География и икономика                      - ИУЧ

V-VІІ

8.

17.03    16.00ч. География и икономика                       - ООП V-VІІ

9.

18.03     16.00ч. Физика и астрономия                           - ООП VІІ

10.

19.03     16.00ч. Музика                                                   - ООП V-VІІ

11.

22.03     16.00ч. Биология и здравно образование         - ООП VІІ

12.

23.03     16.00ч. Човекът и природата                             - ООП

Химия и опазване на околната среда  – ООП

V-VІ

VІІ

13.

24.03     16.00ч. Физическо възпитание и спорт           – ООП V -VІІ

14.

25.03     16.00ч. Информационни технологии              – ООП V-VІІ

15.

26.03     16.00ч. Изобразително изкуство                      - ООП V-VІІ

16.

29.03     16.00ч. Технологии и предприемачество         - ООП V-VІІ

 

 

 

 

 

 

Вестник Азбуки- „Когато в училище е интересно“

Статия във в. Азбуки за ОУ „Найден Геров“

Да помогнем заедно!

Капачки за добри дела

Практически насоки за действие в случай на инцидент и насилие

Практически насоки за действия при инцидент и насилие и в други критични ситуации

II място от Конкурса „Аз решавам“ на ДАЗД-гр. София

Ганчо Иванов Ганчев VIII клас- II място

Чл. 31 Право да почиват и играят и да се присъединяват към културни и творчески дейности

Стоян Денчев Василев VIII клас- поощрителна награда

Чл. 24 Право на здравословна храна

II място на конкурс за надпяване на Групата „Български народни песни и танци“ по Проект „Твоят час“

Благодарствено писмо от ръководителя на групата „Български народни песни и танци“- Г-жа Донка Иванова

Снимки от Конкурса за надпяване „С песните на Йовчо Караиванов“

Публична изява по Проект „Твоят час“

СНИМКИ от проведената публична изява на 24.02.2017 г. на групата за обучителни затруднения по Български език и литература- IV клас:

 

 

 

СНИМКИ от проведената публична изява на 24.02.2017 г. на групата за обучителни затруднения по Български език и литература- I клас:

СНИМКИ от проведената публична изява на 24.02.2017 г. на групата за обучителни затруднения по Български език и литература- III клас:

 

 

 

 

СНИМКИ от проведената публична изява на 02.02.2017 г. на групата за обучителни затруднения по математика- IV клас:

Снимки от проведената  съвместна публична изява на 31.01.2017 г. на  групите:

  • Български народни хора и танци;
  • Български народни песни и танци;
  • Пътешествие назад във времето;
  • Цветна дъга;
  • Сръчни ръчички;
  • Подвижни игри и зумба.

 

 

Съобщение за неучебен ден- 11.01.2017 г.

    По Заповед на Кмета на Община Сливен – Стефан Радев,

11 януари – сряда, се обявява за НЕУЧЕБЕН ДЕН!